WELCOME TO

VILA OXINN


Ne ju bëjmë një mirëseardhje legjendare, sa herë që ktheheni.
Rezervo Tani

VILA OXINN


PAK PËR NE

E vendosur në Durrës, pak hapa nga plazhi i Shkëmbit të Kavajës, Vila Oxinn ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, bar dhe zonë plazhi privat. Me WiFi falas, ky hotel me 3 yje ofron një kuzhinë të përbashkët dhe shërbim në dhomë. Hoteli ka dhoma familjare.

Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në hotel.

Ne ofrojmë një tarracë dielli.

Plazhi i Golemit është 500 m larg akomodimit, ndërsa Plazhi i Durrësit është 2.3 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza e Tiranës, 36 km nga Vila Oxinn.

Më Shumë

14

Të gjitha Dhomat

07

Të gjitha Komentet


KONDICIONER


TV ME EKRAN TË SHESHTË


BANJO PRIVATE


LLOJI I DHOMAVE

Të Gjitha Dhomat

Janë gjërat e vogla që bëjnë një ndryshim
të madh.

VILA OXINN

Lehtësirat Nga Vila Oxinn

Lehtesirat e krijuara për të jetuar me gëzim.

PARKIM FALAS
WIFI FALAS
BREG PLAZHIT
DHOMA FAMILJARE
RESTORANT
BAR
Të Gjitha

Komente

Staf shumë i këndshëm dhe i dobishëm, vendndodhje buzë plazhit, mëngjes shumë i mirë, restorant shumë i mirë, shezlonge të rezervuara për dhomën wifi në plazh

Michał-Poland